Naprzód Sharp Aquos LC-65D64U

 

Podziel się artykułem na społecznościowych i innych portalach.

Chcesz podzielić się tym artykułem z innymi? Klikając na ikony poniżej, można udostępnić w sieci.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopLinki ikona Bookmarky ikona TopArtykuly ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Sharp Aquos LC-65D64U

Ondřej Koníček | Recenzje | Komentarzy: 0 |

W dzisiejszej recenzji, zaprezentujemy telewizor LCD firmy Sharp – Aquos LC-65D64U, który zachwyca przede wsztystkim dużą przekątną ekranu. Co więcej, telewizor jest dostępny za całkiem przystępną cenę.

W dzisiejszej recenzji, zaprezentujemy telewizor LCD firmy Sharp – Aquos LC-65D64U, który zachwyca przede wsztystkim dużą przekątną ekranu. Co więcej, telewizor jest dostępny za całkiem przystępną cenę a przy takiej przekątnej, jest to jeden z najodpowiedniejszych modeli w swojej klasie.

Sharp Aquos LC-65D64U

Design tego modelu jest całkiem udany, ale na pewno nie to będzie stanowić jego główny plus. Bardziej do siebie przekona swoim wyważonym i udanym wyglądem, dzięki któremu można telewizor powiesić na ścianę oraz umieścić go na stojaku. Sharp Aquos LC-65D64U oferuje obraz o przekątnej 65'' a ekran poradzi sobie z najwyższą rozdzielczością 1920 x 1080 pikseli przy stosunku stron 16:9. Dla jednego człowieka, manipulacja z nim będzie praktycznie niemożliwa. Przejrzysty i wygodny w obsłudze panel sterujący, jest klasycznie umieszczony w prawym dolnim rogu, w przedniej części telewizora. Przyzwyczajenie się do niego nie będzie stanowiło najmniejszego problemu. W telewizorze są całkiem dobrze dostępne porty. Byliśmy zadowoleni z obecności portu USB, który wykorzystaliśmy głównie do aplikacji updatów. Standardowy stojak jest bardzo pewny i stabilny. Telewizor się także bardzo dobrze nadaje na powieszenie go na ścianie, a dzięki swojej wielkości i cieńkości, stanie się prawdziwą ozdobą waszego salonu czy sypialni. Pilot jest bardzo przejrzysty i korzystanie z niego nie będzie stanowilo najmniejszego problemu. Co więcej, pojedyńcze przyciski są podświetlane, co tym bardziej poprawia orientację i zwiększa komfort korzystania z niego.

Sharp Aquos LC-65D64U

Sharp Aquos LC-65D64U

W telewizorze znajdziemy wyjścia Component, Composite, HDMI, RF, S-Video i Analog VGA oraz HDMI. Dalej znajdziemy wbudowany tuner NTSC, ATSC, QAM oraz już wcześniej wymieniony port USB. Jest tu wszystko, co byście oczekiwali od nowoczesnego telewizora. Wbudowane głośniki są wystarczająco silne i oferują dobrą jakość dźwięku nawet przy wyższej głośności. Sharp obiecuje kąty podglądu obrazu w poziomie, jak i pionie 178 stopni. Kolejną przyjemną właściwością, jest obecność wbudowanego sensora, który dostosuje podświetlenie telewizora, kierując się okolicznymi warunkami oświetleniowymi, co na pewno wpływa na zmniejszenie zużycia energii. Mimo tego, zużycie energii i tak jest dosyć wysokie. Jakość obrazu jest zadowalająca. Podczas odtwarzania filmów z DVD, zarówno ostrość obrazu, jak i realność prezentowanych kolorów, była na wysokim poziomie. Przy korzystaniu z Bluray, jakość obrazu była jeszcze lepsza, a głównie byliśmy zachwyceni ostrością i głębią koloru czarnego. Oczywiście obraz nie jest doskonały i czasem dojrzeliśmy jakieś mniejsze błędy, które jednak zasadniczo nie wpływają na całość odbioru. Na razie nie jest on dostępny na naszym rynku, ale we świecie jest dostępny za ok. 3 tyś. dolarów, co przy takiej przekątnej nie jest zbyt wywindowaną ceną.

Sharp Aquos LC-65D64U

Sharp Aquos LC-65D64U

Sharp Aquos LC-65D64U jest dobrym telewizorem LCD, który za przystępną cenę oferuje wielką przekątną ekranu oraz całkiem zadowalającą jakość obrazu. Doceniliśmy bogatość różnych portów oraz wyraźną ostrość obrazu, zarówno podczas odtwarzaia DVD, jak i podczas korzystnia z Bluray.

Sharp Aquos LC-65D64U

Sharp Aquos LC-65D64U

drukuj

Dyskusja w artykule


Ocena:

głosów: 0

Uwaga: im większa liczba, tym lepsza ocena

Dyskusje

Dyskusja do artykułu Sharp Aquos LC-65D64U


liczba postów: 0

 

więcej

mniej

mniej marek

Twój głos został dodany.

Usuń możliwość

Model

wybierz

Musisz wybrać przynajmiej dwa produkty, żeby porównać.