Naprzód TEAC LCDV3253HD

 

Podziel się artykułem na społecznościowych i innych portalach.

Chcesz podzielić się tym artykułem z innymi? Klikając na ikony poniżej, można udostępnić w sieci.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopLinki ikona Bookmarky ikona TopArtykuly ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

TEAC LCDV3253HD

Ondřej Koníček | Recenzje | Komentarzy: 0 |

Teac jest ciekawą firmą produkującą najwyższej jakości urządzenia audio, które przodują w swojej kategorii. Niestety pozostałe produkty oferowane przez tą firmę, nie są już na tak wysokim poziomie, ale przede wszystkim pzyciągają swoją niską ceną.

Teac jest ciekawą firmą produkującą najwyższej jakości urządzenia audio, które przodują w swojej kategorii. Niestety pozostałe produkty oferowane przez tą firmę, nie są już na tak wysokim poziomie, ale przede wszystkim pzyciągają swoją niską ceną. Dzis zaprezentujemy nowy telewizor LCD TEAC LCDV3253HD.

TEAC LCDV3253HD

Ten model to tzw. telewizor kombo, co oznacza, że jest wyposażony w odtwarzacz DVD. Odtwarzacz można odłączyć od telewizora, co jest bardzo wygodne w przypadku, że się zepsuje i będziecie go musieli odnieść do naprawy. Design tego modelu jest całkiem interesujący. Całość wykonana jest z dobrych materiałów i jest bardzo elegancka. TEAC LCDV3253HD posiada największą przekątna ekranu 32 cali i maksymalną rozdzielczość 1366 x 768 pikseli. Stosunek stron to klasyczne 16:9. Wielkość telewizoru to 655 x 880 x 230 mm, co czyni manipulację z nim raczej bezproblemową. Z tym związana jest także jego waga: 14 kg.. Panel sterujący jest całkiem dobrze dostępny, a inerfejs jest przyjemny i łatwy w obsłudze. Niestety nie dotyczy to już odtwarzacza DVD, z którym podczas przeprowadzania testu wyniknęły małe problemy, a korzystanie z niego nie należy do najłatwiejszych. To samo dotyczy pilota, który nie należy do najpiękniejszych, nie jest najlepszej jakości, a dodatkowo nie jest zbyt fortunnie stworzony.

TEAC LCDV3253HD

Odtwarzacz DVD odczytuje wszystkie formaty DVD, a co więcej, jest w stanie odtworzyć muzykę z MP3 oraz obrazki w formacie JPEG. Na pewno będzecie zadowoleni z możliwości odtworzenia filmów także w formacie MPEG-4 (DivX), o czym nie padło ani słowo w instrukcji obsługi. W telewizorze znajdziecie 3 sloty HDMI, 2x Composite, 2x S-Video, 1x Component, 1x slot VGA i 1x port USB. Byliśmy trochę zawiedzieni z jakości dźwięku jaki się wydobywał z wbudowanych głośników. Dźwięk nie jest najwyższej jakości, a przy większej głośności, jego czystość jest na bardzo niskim poziomie. Zapoznajmy się bliżej z jakością obrazu. Telewizor oferuje całkiem ostry i wyraźny obraz, za który nie powinien się wstydzić i droższy telewizor. Przedstawione kolory są bardzo realistyczne, ale na nasz gust, czarna powinna być o parę tonów głębsza. Zarówno ostrość jak i płynność obrazu jest na najwyższym poziomie. Jakość filmów odtwarzanych z wbudowanego odtwarzacza DVD jest także na całkiem niezłym poziomie i nie mieliśmy jej zupełnie nic do zarzucenia. Wypróbowaliśmy także konsolę Sony PlayStation 3 i podczas grania obraz był przyjemnie płynny i nawet przy dużym natężeniu detalów nie tracił na czytelności. Jak do tej pory, telewizor nie trafił na nasz rynek.

TEAC LCDV3253HD

TEAC LCDV3253HD to średni telewizor LCD, który wśród inych telewizorów przoduje w tym, że posiada wbudowany odtwarzacz DVD oraz całkiem niezłą moc i wyposażenie. Do minusów należy zaliczyć gorszą pracę z odtwarzaczem, niezbyt udanego pilota oraz niezbyt dobry dźwięk. Jakość obrazu jest na całkiem niezłym poziomie.

TEAC LCDV3253HD

drukuj

Dyskusja w artykule


Ocena:

głosów: 0

Uwaga: im większa liczba, tym lepsza ocena

Dyskusje

Dyskusja do artykułu TEAC LCDV3253HD


liczba postów: 0

 

więcej

mniej

mniej marek

Twój głos został dodany.

Usuń możliwość

Model

wybierz

Musisz wybrać przynajmiej dwa produkty, żeby porównać.