Naprzód Toshiba 22AV500U

 

Podziel się artykułem na społecznościowych i innych portalach.

Chcesz podzielić się tym artykułem z innymi? Klikając na ikony poniżej, można udostępnić w sieci.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopLinki ikona Bookmarky ikona TopArtykuly ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Toshiba 22AV500U

Ondřej Koníček | Recenzje | Komentarzy: 0 |

W dzisiejszych czasach płaci dewiza, że czym większy telewizor LCD, tym lepiej. Ale nie każdy też dysponuje taką przestrzenią, aby mógł umieścić tak duży telewizor. I właśnie do takich przypadków jest stworzony nowy telewizor LCD firmy Toshiba.

W dzisiejszych czasach płaci dewiza, że czym większy telewizor LCD, tym lepiej. Ale nie każdy też dysponuje taką przestrzenią, aby mógł umieścić tak duży telewizor. I właśnie do takich przypadków jest stworzony nowy telewizor LCD firmy Toshiba, który jest oznaczony numerem 22AV500U. Zapaszamy do prezentacji.

Toshiba 22AV500U

Jak już sama nazwa wskazuje, średnica obrazu to 22-cale. Jest to dość standardowa wielkość dla telewizora, dlatego ze znalezieniem dla niego miejsca nie powinno być żadnego problemu. Manipulacja z nim nie powinna być zbyt męcząca dla jednego człowieka. Największa rozdzielczość to 1366 x 768 pikseli, czyli 768p. Byliśmy całkiem zadowoleni z jego designu. Całość sprawia wrażenie bardzo stylowego, a czarny, połyskliwy kolor dodaje mu klasy. Taka powłoka nie jest zbyt odporna na odciski palców, dlatego dość często będziecie musieli go przecierać. Zintegrowane głośniki są bardzo silne i produkują dźwięk wysokiej jakości. Bez problemu poradzą sobie z nagłośnieniem i większych przestrzeni. Przejrzysty i bardzo prosty w obsłudze pilot pozwoli na spokojne zmienianie kanałów. Toshiba 22AV500U pracuje z obnawiającą frekwencją 60 Hz i oferuje stosunek stron 16:9. Standardowy stojak pozwoli na dowolne ustawienie obrazu. Telewizor możecie ustawiać w granicach 15 stopni do tyłu oraz 5 stopni do przodu. Ponieważ jest to trochę mniejszy telewizor, oczekujcie, że jego wyposażnie też będzie bardziej ograniczone. Ale i tak znajdziecie w nim wszystkie porty, jakie będziecie potrzebować.

Toshiba 22AV500U

Wejścia wideo posiadają także Component, Composite, HDMI, RF oraz S-Video. Znajdziecie tu także Analog VGA, HDMI oraz wbudowane tunery TV NTSC, ATSC i QAM. Możecie go także połączyć z komputerem za pomocą portu USB. Panel z portami jest dość dobrze dostępny, tak samo jak i panel sterujący. Telewizor może się także pochwalić przyjemnym interfejsem. Większość współczesnych telewizorów LCD TV oferuje stosunek stron 1000:1, ale Toshiba 22AV500U pracuje ze stosunkiem stron 680:1. Jakość obrazu jest na bardo wysokim poziomie. Głównie spodobało nam się realistyczne przedstawienie kolorów i całościowa ostrość obrazu. Toshiba bez problemu poradzi sobie także z wideo HD. Tak mały telewizor powinien być także energooszczędny. To także osiągnięto i w dzisiejszych czasach jest to jeden z najoszczędniejszych telewizorów a rynku. Jego więksi bracia Toshiba Regza 46XV545U oraz Regza 42XV540U z oszczędnością energii są zdecydowanie gorzej, a praktycznie oferują taką samą jakość obrazu.

Toshiba 22AV500U

Toshiba 22AV500U to wysokiej jakości telewizor LCD, przeznaczony dla osób, które w swoim mieszkaniu nie mają zbyt dużo miejsca dla dużego telewiora TV. Mała przekątna nie oznacza gorszego telewizora, o czym przekonująco świadczy właśnie ten telewizor. Najbardziej byliśmy zadowoleni z jego designu, cełkiem mocnych głośników stereo oraz świetnej jakości obrazu. Jak już pisaliśmy powyżej, telewizor jest bardzo energooszczędny. Jego cena waha się od 330 do 500 dolarów.

Toshiba 22AV500U

drukuj

Dyskusja w artykule


Ocena:

głosów: 0

Uwaga: im większa liczba, tym lepsza ocena

Dyskusje

Dyskusja do artykułu Toshiba 22AV500U


liczba postów: 0

 

więcej

mniej

mniej marek

Twój głos został dodany.

Usuń możliwość

Model

wybierz

Musisz wybrać przynajmiej dwa produkty, żeby porównać.