Naprzód Toshiba Regza 46XV545U

 

Podziel się artykułem na społecznościowych i innych portalach.

Chcesz podzielić się tym artykułem z innymi? Klikając na ikony poniżej, można udostępnić w sieci.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopLinki ikona Bookmarky ikona TopArtykuly ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Toshiba Regza 46XV545U

Ondřej Koníček | Recenzje | Komentarzy: 0 |

Dzisiaj zaprezentujemy nowy telewizor LCD firmy Toshiba z oznaczeniem Regza 46XV545U. Jest to nowoczesny telewizor charakteryzujący sie przede wszystkim świetną ostrością i głębią kolorów oraz nadstandardowym wyposażeniem.

Dzisiaj zaprezentujemy nowy telewizor LCD firmy Toshiba z oznaczeniem Regza 46XV545U. Jest to nowoczesny telewizor charakteryzujący sie przede wszystkim świetną ostrością i głębią kolorów oraz nadstandardowym wyposażeniem. Zapraszamy do zapoznania się z pierwszymi informacjami.

Toshiba Regza 46XV545U

Toshiba Regza 46XV545U

Jego design jest bardzo stylowy, a materiały z jakich jest zbudowany są na najlepszym poziomie. Za doskonałą jakość odtwarzanych filmów jest odpowiedzialny ekran LCD o przekątnej 46-cali z rozdzielczością 1920 x 1080 pikseli, który jest przede wszystkim ostry i ma świetne kąty nachylenia obrazu. Na środku dolnego panelu znajduje się podświetlone logo. Jeżeli spojrzymy na stosunek stron (16:9), to zaprezentuje się nam klasyczny telewizor panoramiczny pracujący z odnawialną frekwencją 60Hz. Podaczas instalacji możecie wybrać, jeżeli powiesicie go na ścianie czy raczej umieścicie na stojaku. Panel sterujący umieszczony jest na tylnej ściance i składa się z sześciu przycisków, które są dość dobrze dostępne. Interfejs użytkownika jest przyjemny, nieskomplikowany i na pewno poradzicie sobie z nastawieniem telewizora. Obok panelu znajdziecie także porty oraz sloty, których jest tu dość dużo.

Toshiba Regza 46XV545U

Toshiba Regza 46XV545U

Na tylnej ścianie znajdziecie bardzo bogatą ofertę różnych portów i slotów. Do dyspozycji będziecie mieć 4 porty HDMI, dwa wyjścia component video, jedno wyjście VGA, RF oraz S-Video. Brakowało nam wsparcia multimedii, dlatego nie istnieje możliwość przeglądania fotografii lub odtwarzania muzyki za pomocą portu USB. Jedną z najlepszych właściwości tego telewizora jest jakość obrazu, która jest świetna bez względu na panujące warunki. Jeżeli nastawicie telewizor na projekcję w ciemnym pomieszczeniu, średni kontrast stron to dobrych 2,495:1, a ciemne kolory są bardzo realistycznie przedstawione. Telewizor posiada system Super Resolution Technology, a oglądanie filmów na dyskach Bluray jest naprawdę przeżyciem. Doceniliśmy niskie zużycie energii, która jest znacznie mniejsza niż u podobnych telewizorów konkurencji. Toshiba Regza 46XV545U to świetny telewizor LCD TV, który zachwyca swoim doskonałym obrazem, głębią kolorów oraz bogactwem slotów i portów. Niestety brakuje w nim wsparcia multimedii, co może być dość zasadniczym problemem.

Toshiba Regza 46XV545U

Toshiba Regza 46XV545U

drukuj

Dyskusja w artykule


Ocena:

głosów: 0

Uwaga: im większa liczba, tym lepsza ocena

Dyskusje

Dyskusja do artykułu Toshiba Regza 46XV545U


liczba postów: 0

 

więcej

mniej

mniej marek

Twój głos został dodany.

Usuń możliwość

Model

wybierz

Musisz wybrać przynajmiej dwa produkty, żeby porównać.