Naprzód Przegląd najlepszych monitorów za najbardziej przystępne ceny

 

Podziel się artykułem na społecznościowych i innych portalach.

Chcesz podzielić się tym artykułem z innymi? Klikając na ikony poniżej, można udostępnić w sieci.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopLinki ikona Bookmarky ikona TopArtykuly ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Przegląd najlepszych monitorów za najbardziej przystępne ceny

Ondřej Koníček | Recenzje | Komentarzy: 0 |

Wielki monitor CRT wciąż zajmuje miejsce na Twoim biurku? Dobrą inwestycją jest zwiększenie wolnej powierzchni dzięki wielkiemu monitorowi LCD. Wcale nie trzeba z tego powodu wybierać wszystkich oszczędności z konta

Wielki monitor CRT wciąż zajmuje miejsce na Twoim biurku? Dobrą inwestycją jest zwiększenie wolnej powierzchni dzięki wielkiemu monitorowi LCD. Wcale nie trzeba z tego powodu wybierać wszystkich oszczędności z konta. Porównaliśmy cztery najtańsze monitory LCD o przekątnej 20 cali i więcej, które zapewniają ponadprzeciętną jakość obrazu.

Przegląd najlepszych monitorów za najbardziej przystępne ceny

1. ViewSonic VX2255wmb

Ten 22-calowy monitor charakteryzuje bardzo równomierny rozkład wszystkich „za” i „przeciw”. Za plus uznać trzeba wbudowaną kamerkę internetową, elegancki wygląd i dobrą jakość barw. Do minusów należy mała ilość slotów i gorsza jakość dźwięków z wbudowanych głośników stereofonicznych. Cena waha się w okolicach 660 PLN, co stawia go na pierwszym miejscu, biorąc pod uwagę wykonanie i wymienione zalety.

Przegląd najlepszych monitorów za najbardziej przystępne ceny

2. ViewSonic VX2245wm ViewDock

ViewSonic bardzo swobodnie porusza się po meandrach pomiędzy tanimi, ale jakościowo dobrymi monitorami. Do najważniejszych cech tego 22-calowego LCD należą świetne złącza – można do niego przyłączyć nawet iPoda. Monitor ma poza tym wygodny kąt widzenia a obraz jest przyjemnie ostry i pełny detali. Niskie dźwięki sprawiają, że nadaje się do gier PC. Jego cena wahała się wprawdzie w okolicach 1100 PLN, ale po rabacie można go zdobyć już za niecałe 700 PLN.

Przegląd najlepszych monitorów za najbardziej przystępne ceny

3. ASUS PG221

Ten monitor LCD jest w naszym rankingu najdroższy, kosztuje ok. 1400 PLN. Ma jednak niezłą ilość wyjść i doskonałą jakość barw. Jest to również sprzęt idealny dla wielbicieli gier PC i filmów DVD dzięki obecności niskich dźwięków. Oprócz dobrych głośników stereo może się też podobać elegancki wygląd. ASUS PG221 ma 22 cale.

Przegląd najlepszych monitorów za najbardziej przystępne ceny

4. HP w2007

Ostatnie miejsce zajął najtańszy w teście monitor LCD. Chodzi o sprzęt o przekątnej 20 cali. Jego plusem jest głównie niska cena, za którą obraz jest nadspodziewanie ostry, i doskonała jakość czarnego koloru. Do innych plusów należy duża ilość różnorodnych slotów i wejść, w ogóle monitor ten jest stworzony dla mało wymagającego klienta indywidualnego. Jego cena wynosi ok. 700 PLN.

Przegląd najlepszych monitorów za najbardziej przystępne ceny

drukuj

Dyskusja w artykule


Ocena:

głosów: 0

Uwaga: im większa liczba, tym lepsza ocena

Dyskusje

Dyskusja do artykułu Przegląd najlepszych monitorów za najbardziej przystępne ceny


liczba postów: 0

 

więcej

mniej

mniej marek

Twój głos został dodany.

Usuń możliwość

Model

wybierz

Musisz wybrać przynajmiej dwa produkty, żeby porównać.