Naprzód Envision G2219W1

 

Podziel się artykułem na społecznościowych i innych portalach.

Chcesz podzielić się tym artykułem z innymi? Klikając na ikony poniżej, można udostępnić w sieci.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopLinki ikona Bookmarky ikona TopArtykuly ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Envision G2219W1

Ondřej Koníček | Recenzje | Komentarzy: 0 |

Envision G2219W1 jest ostatnią nowością w serii profesjonalnych monitorów LCD. Jest to 22 calowy, panoramiczny monitor, który odznacza się nie tylko wysoką jakością, ale i także bardzo dobrą ceną, przez co jest niezwykle popularny.

Envision G2219W1 jest ostatnią nowością w serii profesjonalnych monitorów LCD. Jest to 22 calowy, panoramiczny monitor, który odznacza się nie tylko wysoką jakością, ale i także bardzo dobrą ceną, przez co jest niezwykle popularny.

Envision G2219W1

Monitor zrobiony jest w czarnym kolorze, który wygląda znakomicie, ale jest jak magnes na odciski palców i na kurz, także trzeba go często czyścić. Model ten posiada tylko dwa wejścia wideo, a dokładnie analogowy VGA i cyfrowy DVI. Niestety nie znajdziesz tutaj żadnego multimedialnego wyposażenia, jakim jest wbudowana kamera internetowa, wbudowane głośniki lub sloty USB. Niska cena odbiła się na wyposażeniu. Port DVI jest kompatybilny z HDCP, także możesz podłączyć odtwarzacz DVD bezpośrednio do monitora. Największa rozdzielczość obrazu wynosi 1680 x 1050 pikseli. Monitor umieszczony jest na stojaku, którym możesz ruszać do przodu i do tyłu i na tym się kończy. Monitor może pochwalić się bardzo delikatnymi liniami, panel do obsługi ukryty jest pod spodem monitora. Jego dostępność jest bardzo dobra, obsługa jest bardzo łatwa i nie napotkasz żadnych problemów.

Envision G2219W1

Dzięki reakcji 5ms monitor znakomicie nadaje się do szybkich gier komputerowych, a także wyświetla bardzo delikatnie i dobrze szybkie wideo. Bardzo się nam podobało wyświetlanie dużego spektrum koloru szarego, jeżeli chodzi o to, to monitor jest wprost rewelacyjny. Pozostałe kolory też są bardzo dobre, ale wydawały nam się troszkę za ciemne. Kąty widzenia są bardzo dobre, wynoszą około 170 stopni z poziomego punktu widzenia i 160 stopni z pionowego. Jeśli chodzi o czytelność, tekst jest bardzo wyraźny od rozmiaru 6, ale pod ta granicą czytelność jest stanowczo za mała. Zdjęcia posiadają wiele detali i są niezwykle ostre. W tej klasie monitorów jest to lekki oraz znakomity monitor.

Envision G2219W1

Envision G2219W1 jest całkowicie udanym monitorem LCD, który posiada mix designu, dobrej jakości obrazu oraz niskiej ceny. Niestety wyposażenie multimedialne jest bardzo słabe, ale to przez niską cenę, która wynosi około 550 PLN.

Envision G2219W1

drukuj

Dyskusja w artykule


Ocena:

głosów: 0

Uwaga: im większa liczba, tym lepsza ocena

Dyskusje

Dyskusja do artykułu Envision G2219W1


liczba postów: 0

 

więcej

mniej

mniej marek

Twój głos został dodany.

Usuń możliwość

Model

wybierz

Musisz wybrać przynajmiej dwa produkty, żeby porównać.