Naprzód VIZIO VO37L

 

Podziel się artykułem na społecznościowych i innych portalach.

Chcesz podzielić się tym artykułem z innymi? Klikając na ikony poniżej, można udostępnić w sieci.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopLinki ikona Bookmarky ikona TopArtykuly ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

VIZIO VO37L

Ondřej Koníček | Aktualności, recenzje | Komentarzy: 0 |

Dziś przedstawiamy nowy telewizor LCD firmy VIZIO o nazwie VO37L. Telewizory tej firmy bardzo chętnie testujemy. Ciężko to wytłumaczyć, ale zawsze sprawia nam to dużo radości.

Dziś przedstawiamy nowy telewizor LCD firmy VIZIO o nazwie VO37L. Telewizory tej firmy bardzo chętnie testujemy. Ciężko to wytłumaczyć, ale zawsze sprawia nam to dużo radości.

VIZIO VO37L

Może to dlatego, że firma nie jest tak znana i oklepana jak Samsung czy Sony, a przy tym wciąż oferuje ponadprzeciętny obraz, pochwalić się może również doskonałym wyposażeniem. VIZIO VO37L dostępny jest z przekątną 37 cali i dysponuje rozdzielczością HD 720p. Firma VIZIO nie produkuje telewizorów z rozdzielczością FULL HD, które miałyby przekątną poniżej 42 cali. Dzięki oferowanym 37-calom różnica między rozdzielczością 720p i 1080p jest nieznaczna i gołym okiem niemal niezauważalna. Oczywiście 1080p jest lepsze niż 720p, ale w tym przypadku nie ma większego znaczenia, nie jest to więc cecha, która by jakoś wyraźnie wpływała na popularność tego modelu.

VIZIO VO37L

VIZIO VO37L

Pod względem wyglądu ten TV LCD jest całkiem udany, ale nie należy też oczekiwać żadnej perełki. Chodzi o klasyczny telewizor LCD, który wykonany jest w błyszczącej czerni, co sprawia, że jest podatny na odciski palców i podobne zanieczyszczenia. Sprzęt dysponuje dużą ilością slotów takich jak wejścia HDMI, VGA, Component input (YPbPr), cyfrowe i analogowe wejście audio oraz 3.5 mm audio jack. Telewizor ten ma również swoje wady, przecież nikt nie jest doskonały. Brakuje tu na przykład portu USB i interfejsu ethernet, co uniemożliwia podłączenie go do odtwarzacza MP3 lub przeglądanie zdjęć z aparatu cyfrowego bezpośrednio na ekranie. Jakość obrazu znajduje się na bardzo wysokim poziomie, jest zaskakująco ostry i szczegółowy. Zintegrowane głośniki stereo są całkiem efektywne, jakość dźwięku jest doskonała.

VIZIO VO37L

Jest to niemal pod każdym względem ponadprzeciętny telewizor. Oferuje wspaniałą jakość obrazu, dobre wyposażenie i przystępną cenę. Trochę niewygody powoduje brak slotów i interfejsu ethernet.

VIZIO VO37L

drukuj

Dyskusja w artykule


Ocena:

głosów: 1

Uwaga: im większa liczba, tym lepsza ocena

Dyskusje

Dyskusja do artykułu VIZIO VO37L


liczba postów: 0

 

więcej

mniej

mniej marek

Twój głos został dodany.

Usuń możliwość

Model

wybierz

Musisz wybrać przynajmiej dwa produkty, żeby porównać.