Naprzód CHIMEI DTL 742E600

 

Podziel się artykułem na społecznościowych i innych portalach.

Chcesz podzielić się tym artykułem z innymi? Klikając na ikony poniżej, można udostępnić w sieci.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopLinki ikona Bookmarky ikona TopArtykuly ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

CHIMEI DTL 742E600

Ondřej Koníček | Aktualności, recenzje | Komentarzy: 0 |

Mało znana firma CHIMEI zaprezentowała nowy telewizor LCD o symbolu DTL 742E600. Chodzi o stylowy i zarazem efektywny telewizor. Przyjrzyjmy się mu z bliska.

Mało znana firma CHIMEI zaprezentowała nowy telewizor LCD o symbolu DTL 742E600. Chodzi o stylowy i zarazem efektywny telewizor. Przyjrzyjmy się mu z bliska.

CHIMEI DTL 742E600

Właściwie to nie chodzi o jeden, konkretny telewizor, ale o całą serię modeli. Ma ona obejmować telewizory HD o przekątnej 27, 32 i 37 cali. Model DTL 742E600 ma być wizytówką grupy między innymi, dlatego, że oferuje 42-calową przekątną obrazu. Producent nowego modelu nie jest jednak tak mało znany, jak początkowo myśleliśmy. Na Tajwanie jest drugim, co do wielkości producentem i dystrybutorem telewizorów LCD. W pozostałej części świata jest to jednak firma nieznana. Nowy model pod względem designu to niezbyt ładny telewizor, który wygląda jakby go ktoś ukłuł rozgrzaną igłą i sprawia wrażenie urządzenia z niższej klasy cenowej. Mało skomplikowany panel sterowania ukryty jest z boku telewizora.

CHIMEI DTL 742E600

Jeśli chodzi o złącza, telewizor dysponuje na przykład 2 gniazdami HDMI, scartem, wyjściem VGA, A/V i S-Video. Jest to telewizor full HD o maksymalnej rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli lub 1090p. Ucieszył nas czas reakcji – zaledwie 6,5ms oraz współczynnik kontrastu 1200:1. Dzięki temu wysokiej jakości obraz odtwarza kolory z dużą realnością oraz całą gamą szczegółów. O bezbłędne odtworzenie kolorów dba system Chro MAX, miłą niespodzianką był również wyjątkowo czysty dźwięk. Zarówno cena, jak i wstępna data wprowadzenia telewizora na rynek nie są jeszcze znane. Ale prawdopodobnie model DTL 742E600 nie dotrze do Europy.

CHIMEI DTL 742E600

drukuj

Dyskusja w artykule


Ocena:

głosów: 0

Uwaga: im większa liczba, tym lepsza ocena

Dyskusje

Dyskusja do artykułu CHIMEI DTL 742E600


liczba postów: 0

 

więcej

mniej

mniej marek

Twój głos został dodany.

Usuń możliwość

Model

wybierz

Musisz wybrać przynajmiej dwa produkty, żeby porównać.