Naprzód Dwa nowe telewizory LCD firmy Samsung i Sagem

 

Podziel się artykułem na społecznościowych i innych portalach.

Chcesz podzielić się tym artykułem z innymi? Klikając na ikony poniżej, można udostępnić w sieci.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopLinki ikona Bookmarky ikona TopArtykuly ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Dwa nowe telewizory LCD firmy Samsung i Sagem

Ondřej Koníček | Aktualności, recenzje | Komentarzy: 0 |

Płaskie telewizory LCD są w domu jednym z podstawowych wyposażeń. Nie jest łatwo wybrać między telewizorem plazmowym a telewizorem LCD. Ale obecnie nie ma między nimi aż tak dużej różnicy nawet w cenie.

Płaskie telewizory LCD są w domu jednym z podstawowych wyposażeń. Nie jest łatwo wybrać między telewizorem plazmowym a telewizorem LCD. Ale obecnie nie ma między nimi aż tak dużej różnicy nawet w cenie. Firmy Samsung i Sagem zaprezentowały swoje nowe produkty do kategorii LCD TV.

Dwa nowe telewizory LCD firmy Samsung i Sagem

Firma Sagem nie jest za bardzo znana w obszarze LCD TV, ale jej nowy produkt wygląda bardzo ciekawie. Nazywa się Sagem Axium HD-L27 i w ofercie będzie wyłącznie z przekątną 27 cali. Największa rozdzielczość tego telewizora wynosi 1280 x 768 pikseli. Telewizor posiada 3 scarty i wiele innych wejść, jak na przykład port USB lub czytnik kart pamięciowych. Tuner jest tylko analogowy, ale później trafi do sprzedaży także wersja z tunerem cyfrowym i wejściem HDMI. Telewizor pod względem wyglądu jest bardzo stylowy i ładny. Obsługa została na bardzo łatwym poziomie, a wbudowane głośniki zapewniają rewelacyjny dźwięk. Jeśli chodzi o jakość obrazu to jest on także na dobrym poziomie. Cena ani data wprowadzenia do sprzedaży nie zostały jeszcze podane.

Dwa nowe telewizory LCD firmy Samsung i Sagem

Dwa nowe telewizory LCD firmy Samsung i Sagem

Drugi telewizor pochodzi od istotnie znanego producenta, a dokładnie od koreańskiej marki Samsung. Nazywa się Samsung LE-26R41BD posiada największa rozdzielczość obrazu 1366 X 768 pikseli. Sprzedaż będzie zaczynać się od przekątnej 26 cali i będzie Az do granicy 40 cali. Jak już bywa zwyczajem u Samsunga, telewizor Cię zauroczy na pierwszy rzut oka. Rama telewizora jest wyprodukowana w matowym czarnym kolorze, ale niestety jest on bardzo podatny na odciski palców, także wymaga częstego czyszczenia. Cena podstawowa ma wynosić około 600 funtów (około 2700 PLN). Data wprowadzenia do sprzedaży nie była jeszcze podana, tak samo jak na przykład stosunek kontrastu lub czas reakcji. Ale można przypuszczać, że wartości te będą należeć do najlepszych wśród LCD TV.

Dwa nowe telewizory LCD firmy Samsung i Sagem

Dwa nowe telewizory LCD firmy Samsung i Sagem

drukuj

Dyskusja w artykule


Ocena:

głosów: 0

Uwaga: im większa liczba, tym lepsza ocena

Dyskusje

Dyskusja do artykułu Dwa nowe telewizory LCD firmy Samsung i Sagem


liczba postów: 0

 

więcej

mniej

mniej marek

Twój głos został dodany.

Usuń możliwość

Model

wybierz

Musisz wybrać przynajmiej dwa produkty, żeby porównać.