Naprzód Samsung 2263DX 2v1

 

Podziel się artykułem na społecznościowych i innych portalach.

Chcesz podzielić się tym artykułem z innymi? Klikając na ikony poniżej, można udostępnić w sieci.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopLinki ikona Bookmarky ikona TopArtykuly ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Samsung 2263DX 2v1

Ondřej Koníček | Aktualności, recenzje | Komentarzy: 0 |

W ostatnich dniach Samsung zaprezentował dwa monitory w cenie jednego. Za 550 dolarów (około 1300 PLN) dostaniesz 22 calowy monitor LCD, do którego podłączony jest jeszcze mały 7 calowy ekran.

W ostatnich dniach Samsung zaprezentował dwa monitory w cenie jednego. Za 550 dolarów (około 1300 PLN) dostaniesz 22 calowy monitor LCD, do którego podłączony jest jeszcze mały 7 calowy ekran. Jest to przyjemne i eleganckie rozszerzenie monitora. Główną niewygodą jest bardzo duża cena, prawie podwójna, co dasz za przeciętny 22 calowy monitor.

Samsung 2263DX 2v1

Samsung 2263DX 2v1

Główny ekran wygląda bardzo dobrze, ma ciemno czarny odcień i błyszczącą obudowę. Pod spodem znajduje się klasyczny panel sterujący, który obsługuje się bardzo łatwo, a praca z monitorem jest niezwykle prosta i intuicyjna. Najwyższa rozdzielczość tego LCD wynosi 1680 x 1050 pikseli, kontrast to 1000:1. Na tylnej stronie znajdziesz wejście VGA, DVI i HDMI. W cało światowym teście 22 calowych monitorów LCD model ten znajduje się w pierwszej piątce, co jest bardzo dobrym wynikiem. Jeszcze nie zdecydowano, kiedy monitor dostanie się na rynek europejski.

Samsung 2263DX 2v1

Samsung 2263DX 2v1

Mały monitor jest podłączony do głównego za pomocą kabla USB. Później możesz podłączyć obydwa monitory jako komplet do PC za pomocą konektora VGA lub HDMI. Mniejszy monitor może być umieszczony na górze ekranu, jak i na jakiejkolwiek jego stronie. Jest dobry głównie na umieszczenie programów, których używasz w wolnym czasie. Można umieścić na nim ikony odtwarzaczy muzyki, wideo i zakładki z piosenkami. Najwyższa rozdzielczość 7 calowego ekranu wynosi 800 x 480 pikseli. Wprawdzie nie jest to dużo, ale w porównaniu do wielkości to wystarczy. W sumie to jest bardzo dobry monitor, jedyne co odstrasza to jego bardzo wysoka cena. Ale z drugiej strony, nie ma drugiego takiego monitora na rynku, tak że Samsung może sobie na to pozwolić.

Samsung 2263DX 2v1

Samsung 2263DX 2v1

drukuj

Dyskusja w artykule


Ocena:

głosów: 1

Uwaga: im większa liczba, tym lepsza ocena

Dyskusje

Dyskusja do artykułu Samsung 2263DX 2v1


liczba postów: 0

 

więcej

mniej

mniej marek

Twój głos został dodany.

Usuń możliwość

Model

wybierz

Musisz wybrać przynajmiej dwa produkty, żeby porównać.