Naprzód Kolejny najcieńszy LCD?

 

Podziel się artykułem na społecznościowych i innych portalach.

Chcesz podzielić się tym artykułem z innymi? Klikając na ikony poniżej, można udostępnić w sieci.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopLinki ikona Bookmarky ikona TopArtykuly ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Kolejny najcieńszy LCD?

Firma BenQ twierdzi, że wyprodukowała najcieńszy LCD na świecie. Nowe 24 calowe LCD BenQ V2400W wykorzystują specjalną iniekcyjną technikę i są najcieńsze w swojej klasie.

Firma BenQ twierdzi, że wyprodukowała najcieńszy LCD na świecie. Nowe 24 calowe LCD BenQ V2400W wykorzystują specjalną iniekcyjną technikę i są najcieńsze w swojej klasie. Szczegółowe informacje o nowej technologii nie zostały jeszcze podane.

Kolejny najcieńszy LCD?

Niemniej jednak, dzięki temu LCD ma grubość tylko 6 - 2,3 mm. Jak weźmiemy pod uwagę dotykową obsługę samodzielnego panelu, wielkość już wymienionych 24 cali z ultra cienkim designem, dynamiczny kontrast 4000:1 czy czas reakcji tylko 2ms, możemy stwierdzić, że jest to naprawdę wyjątkowy kąsek, jest on przeznaczony dla normalnych jak i profesjonalnych użytkowników. Urządzenie jest wyposażone we wejścia DVI, HDMI oraz VGA. Zwięźle i jasno: zależy od ceny, ale BenQ V2400W może stać się najlepszym monitorem na polu monitorów LCD.

Kolejny najcieńszy LCD?

Kolejny najcieńszy LCD?

Obecnie BenQ planuje wydanie swojego nowego produktu bezpośrednio w Ameryce Północnej; do Europy monitor ten ma się dostać około kwietnia.

Kolejny najcieńszy LCD?

drukuj

Dyskusja w artykule


Ocena:

głosów: 0

Uwaga: im większa liczba, tym lepsza ocena

Dyskusje

Dyskusja do artykułu Kolejny najcieńszy LCD?


liczba postów: 0

 

więcej

mniej

mniej marek

Twój głos został dodany.

Usuń możliwość

Model

wybierz

Musisz wybrać przynajmiej dwa produkty, żeby porównać.