Naprzód LG Philips vyvíjí e-papír

 

Podziel się artykułem na społecznościowych i innych portalach.

Chcesz podzielić się tym artykułem z innymi? Klikając na ikony poniżej, można udostępnić w sieci.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopLinki ikona Bookmarky ikona TopArtykuly ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

LG Philips vyvíjí e-papír

Firma LG Philips, produkuje cenione na świecie ekrany LCD i telewizory, wykształciła nowy typ tak zwanego e-papieru, który jest uważany za najlepszy kąsek w swojej klasie. E-papier ma wielkość A4 i może pochwalić się bardzo dużą rozdzielczością...

Firma LG Philips, produkuje cenione na świecie ekrany LCD i telewizory, wykształciła nowy typ tak zwanego e-papieru, który jest uważany za najlepszy kąsek w swojej klasie. E-papier ma wielkość A4 i może pochwalić się bardzo dużą rozdzielczością.

LG Philips vyvíjí e-papír

Na przekątną wielkość A4 robi 14,3 cala. Nadzwyczaj duża rozdzielczość w takim „wielkim“ formacie wynosi 1280 x 800 pikseli, co jest ledwo nad 720p HD. Gama kolorów nowego e-papieru LG jest także niezwykle duża, wynosi ona 16,7 miliona kolorów. Tak samo jak większość pozostałych e-papierów, tak produkty LG czy produkty konkurencyjnych firm, i ten jest elastyczny oraz sprężysty na tyle, że można go zwinąć w rulonik.

LG Philips vyvíjí e-papír

LG Philips zaprezentowało swój najnowszy i najlepszy e-papier na CES ekspo, jednak nie zostały podane żadne informacje na temat daty wprowadzenia do sprzedaży, formatach i cenie. Myślimy, że taka dwustustronicowa e-książka w formie jednego e-papieru A4 to rewelacyjny pomysł.

LG Philips vyvíjí e-papír

drukuj

Dyskusja w artykule


Ocena:

głosów: 0

Uwaga: im większa liczba, tym lepsza ocena

Dyskusje

Dyskusja do artykułu LG Philips vyvíjí e-papír


liczba postów: 0

 

więcej

mniej

mniej marek

Twój głos został dodany.

Usuń możliwość

Model

wybierz

Musisz wybrać przynajmiej dwa produkty, żeby porównać.