Naprzód Model flagowy telewizorów Sony LCD

 

Podziel się artykułem na społecznościowych i innych portalach.

Chcesz podzielić się tym artykułem z innymi? Klikając na ikony poniżej, można udostępnić w sieci.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopLinki ikona Bookmarky ikona TopArtykuly ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Model flagowy telewizorów Sony LCD

Ondřej Koníček | Aktualności, recenzje | Komentarzy: 0 |

Firma Sony w ostatnich dniach zaprezentowała zupełnie nowy model flagowy wszystkich swoich nowych telewizorów LCD. Telewizor ten trafi na rynek pierwszym kwartale 2008 roku...

Firma Sony w ostatnich dniach zaprezentowała zupełnie nowy model flagowy wszystkich swoich nowych telewizorów LCD. Telewizor ten trafi na rynek pierwszym kwartale 2008 roku. Niestety reszta świata będzie musiała na niego trochę poczekać. Myślimy, że nie dłużej niż parę miesięcy.

Model flagowy telewizorów Sony LCD

Model ten będzie produkowany w rozmiarach od 50 do 54 cali. Sprzedaz produktów firmy Sony w ostatnich miesiącach stale wzrasta, na przykład w Ameryce Południowej wzrost sprzedaży urósł o całe 29.5 % a to tylko od początku ubiegłego roku. Najlepiej sprzedają się telewizory LCD z przekątną ekranu 40 cali o rozdzielczości 1080p.

Model flagowy telewizorów Sony LCD

Na końcu grudnia firma Sony miała udział w sprzedaży wszystkich telewizorów LCD na świecie aż 9.7 % . W pierwszym kwartale udział ten podskoczył do 12.8 %. Z początkiem 2008 roka druga jest firma Samsung z 12.3 %. A trzecie miejsce zajmuje, co jest wielką niespodzianką firma Vizio, która ma 10.7 %. Oczywiście jest to spowodowane faktem, iż marka ta jest bardzo popularna w USA.

Model flagowy telewizorów Sony LCD

drukuj

Dyskusja w artykule


Ocena:

głosów: 0

Uwaga: im większa liczba, tym lepsza ocena

Dyskusje

Dyskusja do artykułu Model flagowy telewizorów Sony LCD


liczba postów: 0

 

więcej

mniej

mniej marek

Twój głos został dodany.

Usuń możliwość

Model

wybierz

Musisz wybrać przynajmiej dwa produkty, żeby porównać.