Naprzód Firma Dell zaprezentowała dwa nowe monitoryLCD

 

Podziel się artykułem na społecznościowych i innych portalach.

Chcesz podzielić się tym artykułem z innymi? Klikając na ikony poniżej, można udostępnić w sieci.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopLinki ikona Bookmarky ikona TopArtykuly ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Firma Dell zaprezentowała dwa nowe monitoryLCD

Ondřej Koníček | Aktualności, recenzje | Komentarzy: 0 |

Firma Dell na konferencji CES 2008 zaprezentowała dwa nowe monitory. Jeden jest klasyczny 22 calowy, a drugi jest małym olbrzymem. Ma przekątna ekranu 30 cali, co oznacza, że jest największym monitorem LCD, który się będzie sprzedawany...

Firma Dell na konferencji CES 2008 zaprezentowała dwa nowe monitory. Jeden jest klasyczny 22 calowy, a drugi jest małym olbrzymem. Ma przekątna ekranu 30 cali, co oznacza, że jest największym monitorem LCD, który się będzie sprzedawany.

Firma Dell zaprezentowała dwa nowe monitoryLCD

Monitor z przekątną ekranu 22 cali ma trafić do sprzedaży już w przyszłym miesiącu. Jako koncept został przedstawiony w zeszłym roku na tej samej imprezie. Dodatkowo ekran jest cienki ma tylko 4 mm, dodatkowo monitor posiada wbudowane głośniki, które są umieszczone na bocznym chromowanym panelu, dzięki temu wygląd tego monitora jest rzeczywiście doskonały. Największa rozdzielczość tego monitora wynosi 1156 x 1060 pikseli i można go obsługiwać dotykiem, czas reakcji 2 MS i stosunek kontrastu 2000:1. Dodatkowo oprócz znakomitego i ostrego obrazu posiada także technologię TrueColor od Della. Ale nie będzie to tania sprawa. Cena została podana i ma wynosić 1199 dolarów (około 3400 złotych).

Firma Dell zaprezentowała dwa nowe monitoryLCD

Drugi, 30-sto calowy monitor nosi oznaczenie 3008WFP i jest on pierwszym na rynku ekranem z technologią DisplayPort. 3008WFP posiada interfejs HDMI i DVi. Maksymalna rozdzielczość tego monitora wynosi 2560 x 600 pikseli, stosunek kontrastu 3000:1 czas reakcji 8 MS. Cena została była przewidziana na kwotę 2,499 dolarów (około 7 tysięcy złotych).

drukuj

Dyskusja w artykule


Ocena:

głosów: 0

Uwaga: im większa liczba, tym lepsza ocena

Dyskusje

Dyskusja do artykułu Firma Dell zaprezentowała dwa nowe monitoryLCD


liczba postów: 0

 

więcej

mniej

mniej marek

Twój głos został dodany.

Usuń możliwość

Model

wybierz

Musisz wybrać przynajmiej dwa produkty, żeby porównać.