Naprzód Nowy 31“ultra cienki ekran firmy Samsung

 

Podziel się artykułem na społecznościowych i innych portalach.

Chcesz podzielić się tym artykułem z innymi? Klikając na ikony poniżej, można udostępnić w sieci.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopLinki ikona Bookmarky ikona TopArtykuly ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Nowy 31“ultra cienki ekran firmy Samsung

Przedstawiciele firmy Samsung niedawno poinformowali, że skonstruowali prototyp 31-calowego telewizora, który aktywnie wykorzystuje organiczne substancje matrix, tak zwaną technologię LED (AMOLED)...

Przedstawiciele firmy Samsung niedawno poinformowali, że skonstruowali prototyp 31-calowego telewizora, który aktywnie wykorzystuje organiczne substancje matrix, tak zwaną technologię LED (AMOLED).

Nowy 31“ultra cienki ekran firmy Samsung

Ekran jest największy, jaki został kiedykolwiek wyprodukowany z tą technologią i jest dosłownie ultra cienki. Tym samym Samsung wyprzedził 27“ Sony OLED TV. Samsung AMOLED TV 31“ ma tylko 4,3mm grubości, co według Samsunga jest jedną dziesiątą obecnych, grubych ekranów LCD. Nowa technologia ma o wiele większy kontrast i zużywa o połowę mniej energii, aniżeli typowy „flat-panel“. Trwałość matrycy nowego AMOLED TV ocenia się na 35 000 godzin, to więcej niż 4 lata bezustannego oglądania.

Nowy 31“ultra cienki ekran firmy Samsung

Samsung nie zapowiedział najbliższych planów produkcji, jest to zależne od tego czy będzie się interesować tą technologią więcej firm. Ale 14“ displej mógłby się już pojawić na rynku jeszcze pod koniec tego roku.

drukuj

Dyskusja w artykule


Ocena:

głosów: 1

Uwaga: im większa liczba, tym lepsza ocena

Dyskusje

Dyskusja do artykułu Nowy 31“ultra cienki ekran firmy Samsung


liczba postów: 0

 

więcej

mniej

mniej marek

Twój głos został dodany.

Usuń możliwość

Model

wybierz

Musisz wybrać przynajmiej dwa produkty, żeby porównać.