Naprzód Top 7 producentów telewizorow HDTV

 

Podziel się artykułem na społecznościowych i innych portalach.

Chcesz podzielić się tym artykułem z innymi? Klikając na ikony poniżej, można udostępnić w sieci.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopLinki ikona Bookmarky ikona TopArtykuly ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Top 7 producentów telewizorow HDTV

Ondřej Koníček | Ciekawostki | Komentarzy: 4 |

Technologia wysokiej rozdzielczości HDTV jest obecnie największym technologicznym postępem na obszarze telewizorów. Każda marka stara się nam dać coraz to lepszy produkt, także na rynku szaleje prawdziwa wojna.

Technologia wysokiej rozdzielczości HDTV jest obecnie największym technologicznym postępem na obszarze telewizorów. Każda marka stara się nam dać coraz to lepszy produkt, także na rynku szaleje prawdziwa wojna. Rozdzielczość HDTV jest w ofercie w trzech wariantach, a dokładniej w LCD TV, w telewizji plazmowej i w telewizorach z technologią rear projection. Każdy rodzaj telewizorów ma swoje wady i zalety, także wybrać ten najlepszy jest naprawdę trudno.

Top 7 producentów telewizorow HDTV

Dzisiaj popatrzymy na 7 najbardziej znanych i najlepszych pod względem technicznym marek, które oferują rozdzielczość HDTV.

Top 7 producentów telewizorow HDTV

Panasonic

Oferuje telewizory HDTV w LCD TV, plazmowe oraz rear projection. Telewizory HDTV tej marki, są najprawdopodobniej najlepszymi ze wszystkich telewizorów, dysponują one kilkoma technologiami, których konkurencyjne marki nie mają. Znajdziesz tu na przykład technologię LIFI (redukcja światła) oraz Motion Picture Pro. Jest ona do dyspozycji tylko w LCD TV i służy głównie do jakościowego wyświetlenia szybkich planów jakim jest na przykład sport.

Top 7 producentów telewizorow HDTV

Samsung

Samsung jest kolejną firmą, która oferuje rozdzielczość HDTV w trzech wariantach. Firma wykorzystuje do podświetlania swoich telewizorów systemu LED, który jest bardzo ekonomiczny, niektóre modele tej marki mogą się pochwalić stosunkiem kontrastu do 500,000 : 1.

Top 7 producentów telewizorow HDTV

Philips

Firma ta dostała się do top 10 głównie dzięki swoim technologiom, które są skierowane na jakość dźwięku i obrazu. Bardzo nowoczesny jest głównie adaptacyjne podświetlenie niektórych modeli.

Top 7 producentów telewizorow HDTV

Sony

Sony dostała się na tę listę głównie dzięki znakomitej serii modelowej Bravia, która oferuje jeden z najlepszych obrazów z najwyższa rozdzielczością na rynku. Telewizory te mogą pochwalić się także znakomitym i czystym dźwiękiem.

Top 7 producentów telewizorow HDTV

Sharp Aquos

Telewizory tej firmy są bardzo popularne głównie dzięki, super ostremu obrazowi i wykończeniu na wysokim poziomie. Dzięki tej serii modelowej Sharp dostał się między elitę producentów LCD i plazmowych telewizorów.

Top 7 producentów telewizorow HDTV

Toshiba Regza

Kolejnym z klasycznych i bardzo statecznych producentów LCD i plazmowych telewizorów. Oferuje telewizory z przekątną do 47 cali ze znakomitym obrazem i dźwiękiem.

Top 7 producentów telewizorow HDTV

Bang and Olufsen

Firma ta zajmuje się przeważnie produkcją premiowego audia, ale kiedy już zrobi coś z LCD TV, wynik jest rewelacyjny. Oprócz znakomitego obrazu znajdziesz także oczywiście znakomity dźwięk, prawdopodobnie najlepszy ze wszystkich obecnych producentów LCD TV.

Top 7 producentów telewizorow HDTV

drukuj

Dyskusja w artykule


Ocena:

głosów: 0

Uwaga: im większa liczba, tym lepsza ocena

Dyskusje

Dyskusja do artykułu Top 7 producentów telewizorow HDTV


liczba postów: 4

Bartek Grzelak

29.08.2012 v 22:57

Jestem absolutnie za Philipsem. Właśnie testuję ich tv z serii 6000 i uważam, że w swojej klasie jest najlepszy (również jeśli chodzi o cenę).

Odpowiedz

ggg

12.04.2014 v 21:27

A co z LG. Zapomniało się?

Odpowiedz

-

03.04.2017 v 12:55

We wsytkich telewizorach LG ma być zrobione żeby można było nastawić na FiLm proszę to zrobic jaknajszybciej w tym tygodniu

Odpowiedz

-

03.04.2017 v 12:57

We wsytkich telewizorach LG głos musi być czysty ma to być w tym tygoniu zrobione czekam

Odpowiedz

 

więcej

mniej

mniej marek

Twój głos został dodany.

Usuń możliwość

Model

wybierz

Musisz wybrać przynajmiej dwa produkty, żeby porównać.