Naprzód Top 10 telewizorów

 

Podziel się artykułem na społecznościowych i innych portalach.

Chcesz podzielić się tym artykułem z innymi? Klikając na ikony poniżej, można udostępnić w sieci.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopLinki ikona Bookmarky ikona TopArtykuly ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Top 10 telewizorów

Ondřej Koníček | Ciekawostki | Komentarzy: 0 |

Top 10 najlepszych telewizorów na rynku...

Top 10 najlepszych telewizorów 1. Sony KDL46XBR - Sony KDL46XBR jest doskonałym przykładem kunsztu LCD. Do głównych cech tego rewelacyjnego telewizora należy stylowy wygląd oraz bezlik praktycznych funkcji.

Top 10 telewizorów

2. Pioneer PDP-508XDA - Pioneer PDP-508XDA jest bez wątpienia jednym z najlepszych telewizorów LCD dostępnych obecnie na rynku. Ma znakomity, matowy czarny kolor oraz bardzo wysoki poziom detali.

Top 10 telewizorów

3. Samsung LA46M8BDX - Samsung LA46M8BDX jest telewizorem LCD o przekątnej ekranu 46 cali. Jak to u tej marki bywa ma znakomity wygląd, który jest niemal idealny. Do pozostałych plusów należy duża rozdzielczość i rewelacyjny obraz.

Top 10 telewizorów

4. Sony Bravia KDL-52XBR - Sony Bravia KDL-52XBR jest telewizorem LCD z jednym z najlepszych obrazów, jaki możesz kupić. Do największej wady należy jego cena. Za tę cenę można kupić sprzęt o podobnej jakości lub atrakcyjny telewizor plazmowy.

Top 10 telewizorów

5. Pioneer PDP-LX608A - Jest to plazmowy telewizor z pełni wysoką rozdzielczością HD. Ekran ma rozdzielczość 1080p oraz wiele praktycznych funkcji. Jest on najlepszym produktem wśród plazmowych telewizorów firmy Pioneer.

Top 10 telewizorów

6. Philips Aurea 42PFL9900D - Może i jest on bardzo drogim telewizorem, ale dzięki systemowi Ambilight Spectra jest trochę lepszy niż pozostałe telewizory. Obraz za sprawa swojej jakości jest na samym szczycie.

Top 10 telewizorów

7. Sharp AQUOS LC-42PD7X - Sharp AQUOS LC-42PD7X jest najlepszym na rynku 42 calowym ekranem LCD. Nie jest on doskonały, ale dzieki niesamowitemu obrazowi i relatywnej cenie, miejsce to mu się należy.

Top 10 telewizorów

8. Panasonic TH-50PZ700A - Kolejnym wyróżnieniem jest rewelacyjny telewizor LCD marki Panasonic. Jego największym konkurentem jest model Pioneer Kuro, który jednak ma trochę gorszą jakość obrazu.

Top 10 telewizorów

9. Pioneer PDP-428XDA - Pioneer kompletnie przetworzył telewizor plazmowy PDP-428XDA, aby skonstruować bardzo wydajne urządzenie. Przygotuj się na prawie doskonały obraz, ostre kolory i rewelacyjne wyposażenie.

Top 10 telewizorów

10. Panasonic VIERA TH-50PX70A - Jest to ostatnia generacja telewizorów plazmowych Viera. I jako ta ostatnia nas niezwykle oczarowała. Panasonic ma w obszarze telewizorów plazmowych duży potencjał, także Viera jest tego światłym przykładem.

Top 10 telewizorów

0

drukuj

Dyskusja w artykule


Ocena:

głosów: 0

Uwaga: im większa liczba, tym lepsza ocena

Dyskusje

Dyskusja do artykułu Top 10 telewizorów


liczba postów: 0

 

więcej

mniej

mniej marek

Twój głos został dodany.

Usuń możliwość

Model

wybierz

Musisz wybrać przynajmiej dwa produkty, żeby porównać.